S námi je to hračka

Zakládáme si na osobním a solidním přístupu k zákazníkům a každá
nová zakázka je pro nás výzvou!

VZNIK NAŠÍ FIRMY

V roce 1997 jsme vznikli jako soukromá společnost pod názvem Helena Machová – Aquatechnik. Zaměřili jsme se na kompletní dodávky bazénů a to zejména bazénových technologií a atrakcí. Projekty jsme řešili od projektové dokumentace až po dodávku, montáž a uvedení do provozu.

Postupem času začaly růst počty zakázek a jejich náročnost. Proto jsme se rozhodli spolupracovat s dalšími odbornými firmami a došlo k rozšíření našeho oboru působnosti. Začali jsme poskytovat služby ohledně úsporných opatření bazénových provozů – od návrhu až po realizaci. Zároveň jsme získali dlouholeté zkušenosti s návrhy a dodávkami čerpací techniky ve všech oborech.

Takto se nám povedlo až do roku 2013 uskutečnit více než 250 projektů především v oboru bazénových technologií. Rok 2013 byl pro nás důležitým krokem kupředu. Přišli jsme na trh se zcela novou technologií ochrany materiálu pro všechny vodárenské a stavební obory – aplikací elastomeru polyurey.

S uvedením této technologie na trh jsme zároveň reorganizovali naši firmu do dnešní podoby. Vznikla tedy centrála v Hodoníně s projekčními a organizačními pobočkami ve Všenorech a v Praze.


Co vám nabízíme?

Stále si ale nejste jisti, co vám tedy nabízíme? Nevadí. Prohlédněte si přehled všech nabízených služeb a realizovaných projektů.

Naše služby Naše reference


Napište nám

Máte na nás snad dotaz? Nebo jste se rozhodli, že jsme ti praví? Skvěle. Nebojte se nás tedy zeptat nebo u nás poptat některou z našich služeb.

Napište nám