Jsme ti praví

Prohlédněte si přehled našich služeb,
vyberte si a kontaktujte nás. S námi to bude hračka.

Ocelové konstrukce bazénů

Sanace a ochrana materiálu. V některých provozech krytých bazénů, kde je prováděna úprava vody chlorováním, dochází po určité době, ke koroznímu napadení konstrukcí z korozivzdorné oceli. Tento jev je způsobován kondenzací vzdušné vlhkosti, obsahující chlorové sloučeniny, které napadají Cr-Ni oceli.Nejčastěji jsou napadána místa, která mají vhodné podmínky pro kondenzaci par např. spodní části schodiště, paty zábradlí, spodní plochy profilů, kovové díly u stropu atd.

Nabízíme řešení

Provedení oxidační pasivace povrchu napadených konstrukcí směsí kyselin a činidel o vhodné koncentraci. Porušení této nově vzniklé pasivační vrstvy dalším korozním napadením po delší době opět nastane, dá se jí však již zabránit vhodným nátěrovým systémem, aplikovaným bezprostředně po provedení pasivace.

Postup

  • Odstranění korozních produktů mechanicky a mořením
  • Provedení pasivace nanesení pasivačního činidla
  • Aplikace nátěru na korozně exponovaná místa. Provádíme 3-vsrtvý nátěr odolným vysokosušinovým nátěrovým systémem v barvě oceli

Co vám nabízíme?

Stále si ale nejste jisti, co vám tedy nabízíme? Nevadí. Prohlédněte si přehled všech nabízených služeb a realizovaných projektů.

Naše reference


Napište nám

Máte na nás snad dotaz? Nebo jste se rozhodli, že jsme ti praví? Skvěle. Nebojte se nás tedy zeptat nebo u nás poptat některou z našich služeb.

Napište nám